Temat: Pokazy magii na urodzinach żony

Witam serdecznie wszystkich. Właśnie zabieram się za zorganizowanie żonie przyjęcia urodzinowego. Chciałem by była to wyjątkowa impreza. Kolega podsunął mi pomysł, aby wziąć pod uwagę pokazy magii. Co sądzicie o takiej niespodziance i atrakcji? Czy się opłaca?

2

Odp: Pokazy magii na urodzinach żony

Witaj. Gdyby mój mąż zafundowałby mi przyjęcie na cześć moich urodzin a przy tym zaproponowałby atrakcje w postaci iluzjonisty byłabym chyba wniebowzięta. To fajny pomysł. Kiedyś byłam na bankiecie gdzie też były takie pokazy.

3

Cześć. Uważam, że to znakomity pomysł. Na pewno niecodzienny, pokazy magii są bardzo ekscytujące i każdy w nich chętnie bierze udział, chodzi mi o gości. Dobrego iluzjonistę znajdziesz na stronie http://mariuszczajka.pl/.Mam nadzieję, że pomocny jest mój komentarz. Pozdrawiam

4

Hejka. Ja także kiedyś brałam udział w zabawie, gdzie był iluzjonista i pokazywał swoje sztuczki. Przyznam, że to super pomysł, a co najwazniesze czas szybciej upłynął, bo ja to nie lubię za bardzo takich długich imprez.

5

Dzień dobry. Sądzę, że jednym z lepszych jest iluzjonista Mariusz Czajka. Miałem okazję obserwować co jest w stanie zaproponować i muszę przyznać, że mile mnie zaskoczył. Ma bogaty program. Bardzo efektowny i co najważniejsze potrafi wypracować kontakt z widzami. Nikt się nie nudził.

6

Cześc wszystkim. Ja także miałam okazję obserwować co ten pan pokazuje, przyznaję jest imponujący. Bardzo miły, potrafi zaskoczyć.

7

Hejka. Ja też znam tego pana. Widać, że magia jest jego pasją, bo się tak w to wciągnął na pokazie, że aż zarażał tym zaangażowaniem. Pozdro.