Temat: Najlepsze ceny za Toyotę we Wrocławiu?

Chcę sprzedać swoją toyotę i wymienić ją na inny model. Jest w dobrym stanie, ale zmieniły się trochę moje potrzeby. Gdzie dostanę najlepszą cenę za samochód we Wrocławiu? Podzielcie się swoimi doświadczeniami o różnych skupach, będę naprawdę wdzięczny.:)

2

Odp: Najlepsze ceny za Toyotę we Wrocławiu?

Zerknij sobie tutaj superautomarket.pl/skup-aut-toyota, moja toyota została sprzedana u nich i bardzo miło wspominam ich usługi. Kontaktowa i podręczna firma. Możesz wysłać swój formularz zgłoszeniowy przez Internet i bardzo szybko odezwą się ze swoją propozycją. Gotówkę oczywiście dostajesz od razu do ręki, prosta i szybka transakcja.

3

Z tego co wiem toyota we Wrocławiu może osiągnąć naprawdę korzystne ceny. Jeśli dogadasz się z tym skupem możesz na tym dużo zarobić. Bo wiadomo, że firmy są najbardziej obrotne w sprzedaży i wszystko zajmuje im o wiele mniej czasu.;)

4

Dziękuję wszystkim za komentarze. Przesłałem formularz online i faktycznie prędko odpowiedzieli. Cena wstępnie mi się dosyć podoba, wkrótce przejadę się do nich ustalić szczegóły.