Temat: Znacie jakiś warsztat, w którym regenerują lampy samochodowe?

Siemka, niedawno kupowałem sobie nowe lampy do samochodu i już są całe zmatowiałe, porysowane sam nie wiem jak to określić, ale światło przez to jest słabsze, wkurzyłem się – wydałem na nie sporo kasy i znów lipa. Macie pomysł, co z tym zrobić? Nie chce znów wywalać kasy na nowe, ktoś mi kiedyś mówił o regeneracji lamp. Jest coś takiego?

2

Odp: Znacie jakiś warsztat, w którym regenerują lampy samochodowe?

Jest, pewnie, że jest. Mój kumpel miał to samo, od piachu mu się nowe lampy porysowały, znalazł jedną firmę, która zajmuje się kompleksowym detailingiem samochodów, cudeńka tam robią – od polerowania reflektorów po czyszczenie wnętrz, zabezpieczanie lakierów itp.

3

A gdzie to jest? I dorgi ten interes z polerowaniem lamp?

4

Gdzies w Poznaniu, a drogie to raczej nie, kumpel płacił jakieś grosze od lampy, efekt za to rewelacja. Czekaj, zapytam o te firmę.. Taki link mi podesłał, sprawdź sobie http://www.diamondcardetailing.pl/regeneracja-lamp.html - jak patrzyłem na stornie, to faktycznie mają dużo fajnych opcji, chyba sam tam pojadę, odgruzować swoją brykę. Nie maja dorogo.

5

Cześc wszystkim, znam te firmę, nawet bardzo dobrze, jakis czas temu zostawiłem u nich samochód żeby mi zabezpieczyli lakier – wiecie, odpryski sa mniejsze, karoseria bardziej wytrzymała. Diamond Car rzeczywiście robią samochody na diament – spoko ludzie, warto u nich zostawiać swoje wozy.

6

A lampy polerowałeś?

7

No przy okazji też, wyszły nieźle.

8

Kumpel od linka też chwalił, mówił mi teraz, że lampy dalej ma czyste, choć jakiś czas temu polerował.

9

Thx, chłopaki, za namiary.