1

Temat: Czy macie swój ulbuony gabinet kosmetyczny?

dotychczas wszystko robilam sama albo prosilam koleaznki o pomoc ale teraz nie mam jak no i chciałabym żeby jakas porzadna kosemtyczka zajela się moja twarza. Może jakies oczyszczanie czy cos takiego…. Czy macie swój ulubiony gabinet kosemtyczny który moglibyście polecic?

2

Odp: Czy macie swój ulbuony gabinet kosmetyczny?

każdy ma wlasny i trzeba szukac ; ) wg mnei teraz to tych coraz wiecej ale jednak niekoniecznie dobra jest jakość wiec trzeba sprawdzac czy na pewno gabinet to prawdziwy gabinet a nie skucha jakas tongue

3

Dla mnie gabinet kosmetyczny to tez miejsce relaksu nei tlyko dbania o skroe. Bo przeciez tam mogę wyłączyć telefon i nie myslec o niczym. Dlatego jak mam wolne to wpadam tam często doscyc.

4

No jak masz taki grafik ze możesz wpadac to fajnie ; ) u mnie niekoniecznie to możliwe bo u mni grafik jest zmienny i nie wszystko da się pogodzic wink

5

no wlasnie dla mnie kosmetyczka doradzila swietny zabieg mezoterapii i moja skora dzieki temu odzyla. Bo takie cos fajnie jes zrobic raz na jakis czas. i zadbac o siebie i nie  ma co żałować na to czasu bo wg mnei to wazne.