Temat: Pokoik dla dziewczynki

Witam. Urządzam pokój dla córki. Nie wiem tylko jakie meble i dodatki wybrać. Moja córka ma 9 lat. Mamy kotka, który jest bardzo przyzwyczajony do przebywania z córcią, nie chciałabym by stylizacja była typowo dziecięca, bo moja córka to już taka mała dama. Czy urządzaliście pokój dla dziewczynki w takim dojrzalszym stylu? Jeśli możecie pomóc to będę bardzo zadowolona.

2

Odp: Pokoik dla dziewczynki

Witaj. Ja mojej córce urządziłam pokój na Kolorz brzoskwiniowy. Kupiłam meble jasne. Kanapę, a do tego podusie do dekoracji. Zasłony są cytrynowe. Dołożyliśmy z mężem ładne obrazy kwiatowe. Córka czuje się super w takim pokoiku, sama podkreśla, że nie jest już dzieckiem, by wszystko było w misie czy laleczki.

3

Odp: Pokoik dla dziewczynki

Hej. Moja córka też ma kotka, który śpi z nią w pokoju. Niestety to dość kłopotliwy zwierzak bo podarł nam nie jedną tapicerkę w domu. Kupiliśmy specjalny materiał wytrzymały na ostre pazury i to pomogło. Teraz w pokoju córki nie ma problemu z dziurami czy rozszarpanym materiałem fotela czy sofki. Tobie też bym polecił, bo jak masz kota, to różnie to bywa.

4

Odp: Pokoik dla dziewczynki

Hej. Jeśli mogę się wtrącić to ja bym poleciła na przykład materiały w róże Są delikatne dziewczęce i świetnie pasują jako narzuta na łóżko czy materiał obszycia na poduszki dekoracyjne do dziewczęcego pokoju. Sama takie posiadam. Mam jasne poszewki na poduszki i poszewki w róże. Połączyłam je w jedną kompozycję na sofie i to bardzo elegancko wygląda. To może być taka delikatna forma dekoracji, która na pewno się Twojej córce spodoba. Pozdrawiam

5

Odp: Pokoik dla dziewczynki

hej. Ja u moich dzieci zakupiłem materiał plamoodporny. Moje dzieciaki nie mają umiar, jeśli chodzi o bałagan i niekontrolowane plamy, które są trudne do wyczyszczenia.

6

Odp: Pokoik dla dziewczynki

mnie się podoba pomysł z różami, różane poduszki, kocyk czy narzutka, a może nawet i zasłony i jednolity kolor ścian. Taka aranżacja super sprawdza się w pokoju dziewczynki.