Temat: Dekoracje stricte na ścianę.

Witam wszystkich! Mam pytanie – jakim sposobem warto udekorować ściany w mieszkaniu? Zapytuje się dlatego, gdyż w końcu zakończyliśmy remontowanie i aktualnie przyszła chwila na aranżację odświeżonych pomieszczeń. Macie jakieś sugestie? Czy na przykład lustro do salonu to atrakcyjne rozwiązanie? Oczekuje na propozycje!

2

Odp: Dekoracje stricte na ścianę.

Trudno powiedzieć co moglibyśmy dać na ścianę jako dekorację. Nie orientuję się w tym, ponieważ takimi rzeczami ciekawi się moja narzeczona. Ale jak sobie przypominam, kiedy moja bratowa szukała jakiś ozdób do mieszkania to coś tam w necie znalazła i problem miała z głowy. Dlatego nie rozumiem tej gadki. Uważam, że można podyskutować o wiele ciekawszych rzeczach. Nie rozumiem Was. Znikam stąd. Do widzenia!

3

Ja z kolei kupiłam do siedziby oryginalne lustra ozdobne, aby nieco ożywić wygląd pomieszczeń. Całość zyskała charakteru godnego Paryża smile Znalazłam je w serwisie Evolution Home pośród setek innych interesujących ofert. Jeśli ktoś wypatruje awangardowych upiększeń na własny użytek, powinien także obowiązkowo wskoczyć na tą stronkę, bo bankowo wyszuka na niej coś wymarzonego własnym gustom smile

4

Moim zdaniem istnieje multum ekstra pomysłów na udekorowanie ścian w domach. Sama ostatnimi czasy się tym trudniłam i muszę stwierdzić, że w tym momencie moja chałupa wygląda wspaniale. A to dzięki mojej koleżance, która poleciła mi pewną stronę sieciową, która była własnością sklepu Evolution Home. To tam w promocyjnej cenie odnalazłam różnorodne dekoracje na ściany. Tak mi się tam spodobało, że zamówiłam sobie obraz do sypialni oraz piękne lustro do przedpokoju. W ciągu czterech dni wszystko pojawiło się u mnie. Przyznam szczerze, że byłam pod wielkim wrażeniem tego. Ci, którzy potrzebują jakiś pomysłów na dekorację ściany winni skorzystać z oferty tego sklepu online. Polecam gorąco!

5

Mnóstwo osób decyduje się na różnorodne dekoracje na ściany do swoich chat. Jedni biorą obrazy, inni przykładowo jakieś rzeźby. Mnie to nie dotyczy, bo dekoracją naszego domu trudni się moja małżonka. Nawet ostatnio proponowali jej ładne lustra nowoczesne. Dlaczego nie, może w innym czasie. Obecnie nie potrzebujemy. Mamy spore lustro w przedpokoju. Tak więc musicie radzić sobie sami. Żegnam!

6

Mocno dziękuję za Wasze opinie. Zdziwiło mnie pozytywnie, iż tak prędko daliście odpowiedź na mój post. Bez wątpienia rozważę każdy z pomysłów, co poniektóre są wyjątkowo interesujące! A tak w ogóle budujące jest to, że inni również mają takiego rodzaju dekoracyjne problemy. Gdy już coś zakupię, napiszę. Pozdrawiam mocno – cześć!