Temat: Alergia - lek, który polecacie?

Bardzo proszę o pomoc wszystkich alergików! Sama już nie wiem na co jestem uczulona i czy w ogóle, jednak każdą wiosną psikam i łzawią mi oczy. Do tej pory nie trafiłam jeszcze na leki, które by mi pomogły. Macie jakieś swoje sprawdzone?

2

Odp: Alergia - lek, który polecacie?

Najprościej chyba będzie iść do lekarza i on Cię zbada i sprawdzi na co jesteś uczulona.

3

To nie zawsze tak działa. Chodzę do lekarzy, zapisują mi jakieś tabletki i żadne nie działają. A przyznaję, że co roku mam ten sam problem i jest to już dla mnie uciążliwe.

Też tak miałem. Lekarze zapisywali mi jakieś drogie preparaty, A najlepszy lek na alergie kupiłem sam, bez żadnej konsultacji z lekarzem. Duży wybór takich środków dostępny jest tutaj: https://www.aptekamini.pl/category/bez-recepty-dla-alergikow, bo sam regularnie kupuję tabletki i aerozol do nosa. Dużo łatwiej jest mi wtedy przetrzymać objawy.

5

Zamawiasz tabletki przez internet? Nie boisz się?

6

A czego niby się bać? Sam bardzo często zamawiam na aptekamini.pl, bo mają lekarstwa w naprawdę atrakcyjnych cenach. Nigdzie tak tanich nie ma, więc polecam. Poza tym mogę sobie od razu wybrać preparaty, których potrzebuję, zamawiam i za kilka dni mam w domu. To bardzo wygodne.

7

A jakiś lek bez recepty możecie polecić szczególnie?

Ja brałem Zyrtec i Calcium C i mi zawsze pomagało Jestem uczulony na sierść,a  mam w  domu królika i po tabletkach nic mi nie było.

9

Chyba też sobie zamówię, bo te kichanie i zapchany nos nie dają mi normalnie żyć.

10

Alergia nigdy nie jest przyjemna, ale nawet takie leki bez recepty poradzą sobie z nią.