Temat: Krem na podrażnioną i zniszczoną skórę? Jaki preparat polecacie?

Ostatnio szukałam trochę w internecie na temat kremów do regeneracji skóry i postanowiłam napisać na forum. Może któraś z koleżanek stosowała coś takiego nawilżającego na podrażnioną i zniszczoną skórę? Polecacie coś konkretnego?

2

Odp: Krem na podrażnioną i zniszczoną skórę? Jaki preparat polecacie?

Napiszę ci jutro prywatną wiadomość bo mam taki krem który bardzo fajnie działa ale zostawiłam go w pracy i nie pamiętam jak on się dokładnie nazywa. Firma to chyba uriage z tego co pamiętam ale sam produkt nie wiem jak się nazywa.

3

Moja żona często jak szukała jakiś kremów to sprawdzała sobie na stronie aptekamini.pl bo tam jest naprawdę długa lista produktów i możesz sobie porównać. Zapytam jej jak wróci z pracy, może stosowała coś na regenerację bo z tego co leży w łazience to niestety nic nie rozumiem tongue

4

Chyba mówicie o takim produkcie jak tutaj na http://www.apteka-internetowa-24.pl/uri … 100ml.html. Idealnie się sprawdzą nawet podczas lekkich obtarć albo ukąszeń. Mam przy sobie zawsze w torebce i skóra jest w idealnej kondycji.

5

No czegoś takiego szukam właśnie chociaż wolała bym usłyszeć jeszcze od kogoś kto ten krem stosował czy jest on rzeczywiście taki dobry. Na tej stronie mają jakieś tabletki na sen i uspokojenie? Mąż mi zawraca głowę że skoro siedzę i szukam to mogła bym mu coś znaleźć.

6

Na uspokojenie możesz zobaczyć listę tu na http://www.apteka-internetowa-24.pl/cat … nosc-stres ale co będzie najlepiej działać to już musiał bym sam sprawdzić. Sam stosuję melatoninę.

7

Zaraz sobie zobaczę ale na razie krem, to jest sprawa priorytetowa wink