Temat: Gdzie kupić modlitewnik św Rity?

Witam… Obecnie jestem w bardzo trudnej sytuacji życiowej, sporo mamy problemów w rodzinie, których rozwiązanie nie do końca zależy od nas... Dlatego myślę sobie, że nie ma lepszej osoby, której mogłabym się powierzyć w modlitwie niż św Rita, patronka spraw trudnych i beznadziejnych właśnie. Dlatego szukam jakiegoś modlitewnika skierowanego do tej świętej. Czegoś niedrogiego, bo nie mogę sobie pozwolić na duże wydatki, z odpowiednimi modlitwami przede wszystkim. Możecie mi może pomóc i podpowiedzieć, gdzie kupię taki modlitewnik?

2

Odp: Gdzie kupić modlitewnik św Rity?

Przykro mi zawsze bardzo czytać takie rzeczy… Mam nadzieję, że szybko ci się wszystko jednak poukłada… A jeśli chodzi o modlitewnik św Rity to ja też niedawno zamawiałam sobie tutaj: http://wydawnictwojut.pl/produkty/modli … ieta-rita/. Mam nadzieję, że te modlitwy pomogą ci rozwiązać problemy, z pomocą świętej Rity musi się udac! Będę bardzo trzy-mała kciuki.

3

Dziękuję ci bardzo za pomoc, modlitewnik wygląda bardzo ładnie i prosto (co wcale nie jest minusem, a wręcz przeciwnie), i w dodatku jest bardzo tani. Dziękuję raz jeszcze i za pomoc, i za miłe słowa. Niestety nie wiem czy to wszystko się jeszcze ułoży, bo sprawa naprawdę ciężka, więc tylko modlić się pozostało.

4

A co się wydarzyło, mogę zapytać? Może jakoś pani pomóc?

5

Seria nieszczęść, tak to można nazwać… Najpierw wypadek córki, która teraz przechodzi ciężką rehabilitację, na którą brak jej sił… Później włamanie do mieszkania naszego, na szczęście niewiele udało im się ukraść, ale mieszkanie splądrowane i wiele rzeczy zniszczonych… a teraz jeszcze choroba męża bardzo poważna. Dużo na mnie spadło, na niewiele rzeczy niestety mam wpływ, więc czuje, że to taka sytuacja beznadziejna naprawdę właśnie…

6

Rzeczywiście sporo. Proszę zatem kupić ten modlitewnik z wydawnictwa JUT i się modlić do świętej Rity, ja tez to uczynię i będę się modliła za ciebie i za całą twoją rodzinę, proszę nie tracić nadziei i wiary!