Temat: Gdzie kupię tapety dobrej jakości?

Właśnie kupiliśmy mieszkanie do remontu po starszej pani. W lokalu były tapety i po ich zerwaniu okazało się, że ściany są dość nierówne, w wielu miejscach popekane i w ogóle dramat. Pomyśleliśmy o jakichś fajnych tapetach tylko jakie wybrać, żeby te nierówności zamaskować? Pomoże ktoś?

2

Odp: Gdzie kupię tapety dobrej jakości?

To i tak masz szczęście, że tynk się ścian trzyma. Ja to musiałam zrywać stary i kłaść nowy, bo dosłownie się kruszył po przeciągnięciu ręką.

3

Na szczęście tynk jest przyzwoity, ale jest strasznie nierówno położony. Boję się, że i tapeta tego nie zakryje.

4

Miałem podobny problem ale kolega poradził mi żebym kupił tapety winylowe. Są grubsze od zwykłych papierowych i ładnie pokrywają drobne nierówności. Poza tym, można je zmywać więc jeśli masz małe dzieci to jest to bardzo dobre wyjście. Na rynku można znaleźć mnóstwo wzorów, zajrzyj chociażby pod ten link: http://stylo-dom.pl/42-tapety-winylowe, każdy może coś dla siebie znaleźć.

5

A o tym  nie pomyślałem, tylko że one są dość ciężkie i chyba trudniej się je kładzie. Tak za dużo kasy to nie mam, żeby najmować kogoś kto wie jak to zrobić.

6

W takim razie poradziłbym ci tapety winylowe na flizelinie. Nie tylko pokryją drobne wady tynku ale też są łatwe w kladzieniu bo nie muszą nasiąkać klejem. W ogóle ich się nie smaruje. Klej kładziesz tylko na ścianie. Poczytaj o tym trochę tutaj: stylo-dom.pl/43-tapety-na-flizelinie, sam zobaczysz jakie to proste. Żaden fachowiec nie będzie ci potrzebny.

7

Naprawdę, nie trzeba ich smarować klejem? To świetnie bo nienawidzę tego całego bałaganu, zachlapanej podłogi i obklejonego stołu. Jak uda mi się szybko położyć tapety to tylko wyczyszczę jeszcze drzwi, przemaluję lakierem i zmienie klamki, stare są paskudne.

8

Jak nie chcesz się nachodzić to klamki także możesz kupić w stylo-dom.pl, polecam.

9

Nie gadaj, to znaczy że jest to taki sklep z wszystkim co potrzebne do remontu domu?

10

Dokładnie. Żebyś nie musiał szukać podaję ci link do klamek: http://stylo-dom.pl/16-klamki-drzwiowe. Myślę, że spokojnie znajdziesz takie, które cię będą interesowały. Mają klamki na długim szyldzie jak i dzielonym z różnych materiałów, nowoczesne i stylizowane.

11

To super. Dzięki wielkie.