Temat: Poszukuję dobrej pasty wybielającej – czy da się jakoś na niej oszczędzić?

Piję sporo kawy i herbaty co ma dość naturalny skutek w postaci osadu na zębach. Chciałbym jakoś na bieżąco się go pozbywać ale nie jest to łatwa sprawa bo pasty które to robią tanie nie są. Szukam czegoś bezpiecznego dla szkliwa i jeśli to w ogóle możliwe – niezbyt drogiego...

2

Odp: Poszukuję dobrej pasty wybielającej – czy da się jakoś na niej oszczędzić?

Moja pierwsza myśl to szukać w sieci. Niestety ale doświadczenie mnie nauczyło że jak chcemy za coś przedrożyć to trzeba iść do tradycyjnego punktu sprzedaży. Potem się porównuje z ceną z netu i się człowiek wkurza.

3

U mnie osad też się pojawia, tym bardziej że do kawy dochodzą papieroski. No cóż, albo jakiś zabieg od czasu do czasu albo solidna pasta z funkcją wybielania. Choć ja trochę się boję takich rzeczy ze względu na szkliwo.

4

Na pewno są pasty które szkliwa nie uszkadzają a zęby czynią bielszymi. Fajnie jakby się wypowiedział ktoś kto stosował i ma rozeznanie. Mnie też to trochę interesuje.

5

Dziś jak tak się patrzy to niemal każdy powinien korzystać z takich past – jest prawdziwa epidemia wszelkiej maści przebarwień i osadów na zębach. Warto chyba dentystę zapytać co poleca, powinien doradzić merytorycznie jako fachowiec.

6

Moja mama używała tego - https://www.aptekagemini.pl/group/blanx. Mogę potwierdzić że efekty są i to konkretne. Pasta jest o tyle fajna że zawiera mikrokapsułki wybielające, zresztą tam jest wszystko opisane. No i zawiera naturalne składniki – w tym wyciąg z porostu islandzkiego. Czytam tu że nie tylko wybiela zęby ale też ma działanie ochronne.

7

Trochę od czapy ale w temacie dobrych jakościowo i rozsądnych finansowo produktów to bardzo fajnie wypadają prezerwatywy Unimila: https://www.aptekagemini.pl/manufacturer/unimil. Widzę że są też na tej stronie. Bardzo przypadły mi do gustu Skyny, w zasadzie ich nie czuć.

8

Zawsze mówiłam że jak szukać jakichś produktów w tym typie taniej to w grę wchodzi jedynie internet. Nie mówiąc o tym że opisy są zawsze dokładne i człowiek wybiera z większą świadomością.