Temat: Kto sprzedaje certyfikowane kaptury BHP?

Mimo, że na rynku jest bardzo wiele firm i sklepów, które oferują asortyment bhp, nigdzie nie mogę znaleźć takeigo sklepu czy sprzedawcy, który będzie w stanie dostarczyć też odpowiednie certyfikaty do sprzętu. Chodzi mi o kaptury BHP.

2

Odp: Kto sprzedaje certyfikowane kaptury BHP?

Myślę, że dowan.com.pl Ci takie certyfikaty dostarczy, bo handlują tylko najlepszym towarem od najlepszych producentów. Mam wiele sprzętu od nich i wiem, że jakość to ich cecha rozpoznawcza.

3

Dokładnie tak jak koleżanka pisze. Zajrzyj tutaj http://www.dowan.com.pl/oferta/honeywel … -ochronna/ zobacz jak dobre są to ubrania. W Polsce prawo wymaga, aby kaptury BHP były stosowane na przykład w lakierniach czy miejscach o dużym zapyleniu. W tej firmie bez problemu można dostać takie kaptury.

4

W całych tych zakupach chodzi tylko i wyłącznie o to, żeby człowiek mógł czuć się w pełni bezpieczny.

5

Jak ktoś ma bliską osobę, która zmaga się z taką pracą to wie, jak ważne jest zachowanie odpowiednich zasad bezpieczeństwa. Bez tego ani rusz i zdrowy rozsądek na pierwszym miejscu.