Temat: Jaki sklep w Poznaniu oferuje taśmy pakowe z nadrukiem dla firm?

Witajcie, prowadzę swój sklep internetowy i poszukuje firmy, która wykona mi taśmy do pakowania paczek z nadrukiem. Byłoby to bardzo dużo zamówienie. Czy znacie jakiś dobry i sprawdzony sklep zajmujący się czymś takim?

2

Odp: Jaki sklep w Poznaniu oferuje taśmy pakowe z nadrukiem dla firm?

Witaj! Ja do swojego sklepu internetowego już od dłuższego czasu zamawiam takie taśmy do pakowania z nadrukiem w firmie Ebordi – możesz zamawiać u nich przez Internet. Ogólnie siedzibę mają w Gądkach pod Poznaniem. Mają bardzo dobrej jakości taśmy, szczerze polecam,

3

Również z tej firmy zamawiam taśmy z nadrukiem do mojej firmy i jestem bardzo zadowolony z jakości. Realizują zamówienia też bardzo szybko.

4

Firma jak najbardziej godna polecenia. Jestem ich stałym klientem już od wielu lat, więc wiem co mówię. Jeżeli chcesz zamówić taśmę z nadrukiem wejdź na ich strone internetową: http://ebordi.pl/towar/lista/58/tasmy-p … -nadrukiem gdzie wyszczególnili rodzaje taśm, ceny i ogólne informacje dotyczące realizacji zamówień.

5

Wystarczy wysłać im maila z informacjami o rodzaj taśmy, szerokość, ilość, adres i plik graficzny, a następnie ich grafik przygotowuje projekt takiej taśmy.

6

Hej, również mogę polecić ci tą firmę, co prawda nie zamawiałam u nich nigdy taśm z nadrukiem, ale mam u nich stałe zlecenie na taśmy poliestrowe, które używamy w firmie do maskowania powierzchni.

7

Widzę, że dobrze trafiłem, bo szukam właśnie taśm poliestrowych. Czy mogłabyś mi podesłać link do ich sklepu z tym rodzajem taśm? Będę bardzo wdzięczny.

8

Pewnie, taśmy poliestrowe znajdziesz u nich pod tym adresem: http://ebordi.pl/towar/lista/46/tasmy-poliestrowe- dostępne są w dwóch rozmiarach 24mm x 30m oraz 48mm x 30m. Ogólnie taśmy są wysokiej jakości, mają bardzo dobrą przyczepność i się nie rozrywają.

9

Dziękuje za podesłanie linka. A czy w trakcie zrywania łatwo odchodzi, nie zostawia śladów?

10

Nigdy nie mieliśmy z tym problemów. Odchodzi gładko, w jednym kawałku i nie zostawia śladów.