1

Temat: Kto zaoferuje mi niedrogie usługi zgrzewania towarów?

Witam serdecznie, niedawno przejęłam duzy sklep spożywczy i zależy mi na tym, aby przycignąc więcej klientów. Wiem ze muszę postawic na promocje sklepu i że czasami powinnam zafundowac klientom jakieś gratisy, no wiecie, np. do czterech butelek napoju można dołączyc piatą gratis itp. Wiecie może, kto zaoferuje mi niedrogo zgrzewanie towaru? Sprawa jest dość pilna.

2

Odp: Kto zaoferuje mi niedrogie usługi zgrzewania towarów?

A nie możesz po prostu napisać kartki 4 plus 1 gratis czy cos w tym rodzaju, nie będziesz musiała nikomu nic zlecać i będzie o wiele taniej, przemysl to!

3

Może i będzie taniej ale wątpie czy to przyniesie duże efekty, przeciez doskonale wiemy, że nie wszyscy czytaja kartki, a gdy pakiety promocyjne będą zgrzane to na pewno bardziej zainteresuja klientów. Warto wydać troche kasy zeby mieć większe zyski.

4

Całkowicie się zgadzam, śmiało moge polecic Ci firmę MultiLogistyka, która ma wieloletnie doświadczenie w zakresie usług logistycznych, wśród wielu usług firma oferuje także niedrogie zgrzewanie towaru, a wszystkie usługi zgodne są z wymogami HACCP i IFS.

5

a mogłabyś podac jakieś dokadniejsze namiary byłabym wdzięczna?

6

Oczywiście że mogę podać namiary, zajrzyj tylko na stronę http://multilogistyka.com/uslugi/zgrzewanie-towaru/ gdzie dowiesz się, ze firma ma bardzo nowoczesnie wyposażony park maszynowy dzięki czemu zapewnia sprawne i niedrogie zgrzewanie towaru zapewniając terminowe wywiązywanie się z powierzonych zadan.

7

A czy moge liczyc na zgrzewanie towarów także w mniejszych ilościach, czy firma nastawiona jest tylko na zgrzewanie dużych ilości towarów?

8

Od kilku lat wspólpracuje z firmą MultiLogistyka i powiem Ci że do każdego zlecenia firma podchodzi indywidualnie, i nieważne czy interesuje Cie zgrzewanie towaru w mniejszych ilościach czy ilości towarów liczone są w setkach sztuk, śmiało możesz nawiązac z nimi wspólprace.

9

Dzieki za namiary, już zapoznałam się z ofertą i ciesze sie że firma poleca zgrzewanie towaru, jeszcze się odezwe, do usłyszenia.