Temat: Taniec dla dzieci we Wrocławiu – klasycznie czy nowocześnie?

Mój syn to wulkan energii, który niestet zaczyna mi trochę przeszkadzać. Wszystko przez to, że chłopiec pokochał taniec i w domu mam cały czas po prostu głośno. Chciałabym go posłać na jakieś fajne zajęcia tańca, tylko akurat w tej kwestii to się nie znam zupełnie. Nie wiem czy wybrać raczej taniec klasyczny czy może nowoczesny, co radzicie?

2

Odp: Taniec dla dzieci we Wrocławiu – klasycznie czy nowocześnie?

Witaj, szczerze mówiąc to nie masz problemu tylko masz po prostu sprawę do rozwiązania. Wydaje mi się, że to proste, przy takim pokładzie energii o którym piszesz. Taniec klasyczny owszem jest fajny, ale tutaj raczej potrzeban jest technika. Motoryka to powiedzmy drugorzędna kwestia.

3

No ja akurat Ci powiem, że w tańcu klasycznym też potrzebna jest odpowiednia sprawność. Z resztą w telewizji pokazuja teraz wiele różnego rodzaju programów tanecznych, więc możesz sobie zobaczyć, jak to wyglada.

4

Kwestie motoryczne są u nas na najwyższym poziomie...

5

Hehe, wiele lat uczęszczałam na lekce tańca nowoczesnego i muszę powiedzieć, że nigdzie indziej i w żaden inny sposób nie wyszalałam się tak jak tam. Ruchliwość podczas tańca pozwala osiągnąć szybko jeszcze większą sprawność fizyczną i faktycznei wycisza. Zobaczysz, że po intensywnych zajęciach syna, w końcu będziesz miała w domu święty spokój smile))

6

Tylk ozajęcia muszą być prowadzone przez odpowiednie osoby. Na pewno takie znajdziesz tutaj http://szkolka-tanca.wroclaw.pl/, i sam to sprawdziłem z moimi dziećmi. Dziewczyny, które prowadzą taniec dla dzieci we Wrocławiu potrafią nie tylko świetnie tańczyć, ale przede wszystkim mają podejscie do dzieci.

7

To jakby nie patrzeć dość ważna kwestia przy zabawach z dziećmi...

8

No oczywiście, ze tak. Jeśli są odpowiednie osoby to wiesz wtedy na pewno, że dziecko będzie chciało na takie zajęcia ponownie wrócić. W innym przypadku możesz mieć jednorazową zabawę w tanie, a nie o to przecież w tym wszystkim chodzi.