Temat: Gdzie znajdę wytrzymałe podziemne zbiorniki na deszczówkę?

Hejka! Pomyślałam, że czas choć trochę uniezależnić się od wodociągów. Szalę przeważył rachunek za wodę, jaki ostatnio dostalam. Przyjechała do mnie rodizna, która była przez około tydzień i przyszła mi taka kwota, że musieliśmy zrezygnować z jednego zakupu, na którym mi bardzo zależało hmm Więc, gdzie dostanę dobre zbiorniki?

2

Odp: Gdzie znajdę wytrzymałe podziemne zbiorniki na deszczówkę?

A jak się ma jedno, do drugiego? W jaki sposób zbiornik na wodę deszczową miałby Ci pomóc zaoszczędzić wodę, której używasz w DOMU? Chyba przecież nie będziesz używała deszczówki do prania… big_smile

3

I z czego się cieszysz, skoro to Ty wychodzisz na niedoinformowaną? Terz są takie systemy filtracyjne dostępne, no i oczywiście pompy, które z powodzeniem mogą dostarczać wodę użytkową do domu. Możesz spokojnie jej używać do prania, jak i do innych urządzeń, a to już pomoże mocno zniwelować rachunki.

4

O kurczę… yikes To mi… zabiliście ćwieka.

5

Więc własnie, też o tym trochę czytałam. Dlatego bliżej zainteresowałam się tym tematem. Dlatego teraz szukam czy to sklepu, czy czego z takimi zbiornikami. Mam nadzieję, że będziecie w stanie mi pomóc, bo jeszcze jedna taka wizyta rodzinki i zbankrutuję chyba…

6

Znam ten ból .Do mnie kiedyś też zwalili się najmłodsi członkowie rodziny. Mam spory domek na wsi i sam dwójke dzieci, więc idealne miejsce na wysłanie dzieciaków na lato, prawda? tongue W końcu też zainwestowałem w taki podziemny zbiornik na wodę deszczową i była to jedna z najlepszych inwestycji, jeśli chodzi o mój dom. Znalazłem go przez stronę internetową http://zbiornikinadeszczowke.com/37-pod … deszczowke. Są tam zbiorniki o różnej pojemności, ja mam 5200 i wystarcza mi na większość moich potrzeb smile