Temat: Gdzie mogę zamówić dobre obiady domowe z dostawą w Centrum Warszawy?

Czesc! Chciałbym raz na jakis czas zjesc cos innego. Bo ja na samych sałatkach i surowkach żyje. No i myslalem o zamówieniu czegos przez telefon. Gdzie tylko?

2

Odp: Gdzie mogę zamówić dobre obiady domowe z dostawą w Centrum Warszawy?

Przy zamawianiu przez telefon jedzenia zwroc uwage ile deklaruja czasu dowozu. To jest wazne jeśli chcesz cos zjesc na szybko. wiec lepiej troche wczesniej zadzwonic żeby przywiezli.

3

Jak sa godziny szczytu to nei da się inaczej. Bo sa korki wiec wtedy wiadomo ze dostawa będzie pozniej. Ale jedzenie na telefon to jednak popularna rzecz w dzisiejszych zabieganych czasach.

4

Możesz wg mnie sprawdzic tu  https://www.nalesnikarnia1.pl/informacj … rodmiescie to jest nalesnikarnia i pierogarnia która oferuje naprawde spory wybor pierogów i naleśników. Ja sam biorę pierogi : )  Mają smaczne obiady domowe z dostawą w Centrum Warszawy ale też na Żoliborzu i na Białołęce. Zreszta na stronie jest napisane gdzie oni działają konkretnie.

Kiedy człowiek jest ograniczony czasowo to jednak wtedy z takich miejsc korzysta.

6

No tak ale ta naleśnikarnia tez oferuje catering wiec jak jakas wieksza impreza w firmie lub w rodzinie to tez można zamowic bo cenowo to nie odbiegają od reszty. Zresztą dokładne ceny naleśników i pierogów sa na stronie. I cena naleśników zalezy od smaku ilości itd..

Kiedyś sam lubiłem gotowac ale zostało mi z tego tylko kiedys wink hehe i pozamiatane.

8

Ja nie krytykuję ludzi którzy sami niegotuja. bo to jednak sporo zamieszania się robi. ale cos jesc trzeba i wtedy jedzenie na telefon tez jest spoko o ile jest swieze i zdrowe.

9

U mnie w firmie to ludzie przynoszą kubełki z jedzeniem ale jak dłużej cos się ogarnia to wtedy zamawia się cos przez telefon i tyle tongue

10

Zreszyą, nie ma co się dziwic ale dzis takie czasy, ze ludzie maja po dwie prace i radzic musza sobie jakos hehe i gotowanie nie jest jakos ulubiona forma spedzania czasu wolnego przez Polaków.

11

Jak się w domu duzo nie siedzi to jednak trzeba zamówić smaczny obiad domowy z dostawą ale nie wiem czy bym chciala tak codziennie wink bo jednak lubie cos nieco ugotowac.