Temat: Proszę o polecenie dobrej firmy układającej kostkę granitową w Gorzowie

Cześć wszystkim. Jak pewnie domyślacie się po tytule tematu, szukam profesjonalnej firmy, która zajmuje się układaniem kostki granitowej. Wbrew pozorom nie jest to wcale takie łatwe. W jednej chcieli mnie nawet namówić na kostkę brukową, ale zrezygnowałem. smile Jeśli więc macie dane jakichś profesjonalistów, nie wahajcie się ich tutaj umieścić.

2

Odp: Proszę o polecenie dobrej firmy układającej kostkę granitową w Gorzowie

Hej! Jeśli interesuje Cię kostka granitowa Gorzów jest miastem, w którym działa ta firma: https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/ofe … aweznikow/. Układali podjazd u mojego wujka i wyszło cudownie. Wszystko równe, nic się nie odkształca, kostka się trzyma. Polecam!

3

W sumie układanie kostki granitowej oznacza dość sporo pracy, więc też nie dziw się im, że próbowali Cię namówić na brukową. wink Mieliby przecież czas, żeby szybciej uwinąć się z następnymi zleceniami.

4

Dzięki za dane. Ktoś z Was miał jeszcze jakiś kontakt z tą firmą? Chętnie przeczytam jeszcze kilka opinii. Przynajmniej będę czuł się nieco pewniej. smile

5

Witam. Moja rodzina zamawiała u nich tablicę pamiątkową, o taką: https://kamieniarstwo.ganicz.com.pl/ofe … lumbarium/. Nie wiem, jak ma się to do jakości układanej przez nich kostki, ale usługę wykonali ekspresowo i bardzo rzetelnie. Z czystym sercem mogę więc napisać, że to profesjonaliści.

6

Ja też ich znam. Wykonywali w rodzinie nagrobek i mogę pisać o nich tylko w superlatywach. Przypuszczam, że z ułożeniem kostki też sobie poradzą.

7

Bardzo Wam dziękuję. Naprawdę zależy mi na kimś, kto profesjonalnie podejdzie do zlecenia i nie będzie szukał wymówek lub proponował innych rozwiązań. Naprawdę zależy mi na tej kostce granitowej, od dawna planowaliśmy to z żoną.

8

Nie ma sprawy. Na pewno będziecie zadowoleni z efektów ich pracy. smile No i na 100% nie będą próbowali Cię namówić do zmiany decyzji.