Temat: Polećcie dobrego hydraulika

Witam wszystkich. Czy znajdę w Warszawie dobrego, sprawdzonego hydraulika, który uporałby się z problemem jaki od jakiegos czasu mam z wanna. Wydaje mi sie, ze rura zapchała się na dobre. Przy spuszczaniu woda wolno spływa, przy lecącej wodzie z kranu cofa się. Okazalo sie, ze zalalam tez sasiada, czy to możliwe, że to przez tę wanne? Bardzo prosze o namiary na dobrego fachowca

2

Odp: Polećcie dobrego hydraulika

A próbowałaś przepchać rurę?? Mam na myśli kreta, albo domowe sposoby typu ocet, soda oczyszczona...

3

Próbowałam, pomogło, ale na chwile. Chyba jednak musi mnie odwiedzić fachowiec, bo sąsiad ma coraz większe pretensje.

4

Dlatego ja regularnie przetykam rury wrzątek plus kryształki sody, zeby nie dopuscic do sytuacji, w której sąsiad jest przeze mnie zalany

5

W tej sytuacji juz jest konieczna fizyta fachowca, sama możesz narobić jeszcze większego bałaganu. darbud.org/hydraulik-warszawa podsyłam link do strony firmy, która działa a la pogotowie hydrauliczne. Podobnio stosunkowo tanio i dobrzy hydraulicy

6

Cześć! Właśnie wczoraj byłam u znajomych, którzy mieli podobny problem. Woda spod wanny zalała im całą łazienkę i też szybko szukali hydraulika, ktory przyjechal tego samego dnia. darbud.org zamawiali z tej właśnie firmy. Nie zwlekaj, tylko zamawiaj hydraulika zanim zalejesz sąsiadom całe mieszkanie wink

7

W moim domu czasami rurę odpływową trzeba przeczyścić spiralą, może u Ciebie tez by trzeba bylo tak zrobic

8

Dzwonie po hydraulika, ktorego polecacie, mam nadzieje ze pomoze wink Dzięki!