Temat: Poszukiwana firma kadrowo-płacowa

Cześć. Zdecydowałem się na przeniesienie wszystkich działań kadrowo-płacowych poza firmę. W związku z tym szukam zewnętrznej firmy, która świadczy takie usługi.

2

Odp: Poszukiwana firma kadrowo-płacowa

Nam całą kadrowość prowadzi firma: http://www.polfinans.com.pl/services/pa … nd-hr.html i oni zajmują się rozliczaniem pracowników, umowami i całą dokumentacją. Prowadza karty z wynagrodzeniami, co jest dużym ułatwieniem, bo mamy sporo pracowników.

3

A przy okazji zapytam – prowadzą też taką dokumentację w przypadku obcokrajowców?

4

Tak. W tym obszarze działają kompleksowo. Od momentu oddelegowania pracowników do pracy  Polsce, po późniejsze formalne kwestie.

5

Właśnie o coś takiego mi też chodziło! Żebym ja był zwolniony  z tych wszystkich działań, bo teraz już nie mam na to czasu.

6

Właśnie po to są teraz te wszystkie firmy zewnętrzne, dzięki czemu nie musisz samodzielnie tego robić w strukturach Twojej firmy. Wydaje mi się, że jest to bardziej korzystne.

7

To na pewno! W końcu wszystkim zajmuje się firma, której zlecasz cała prowadzenie działalności kadrowo- płacowej.