Temat: Studio tańca w Warszawie - gdzie można nauczyć się tańczyć?

Witam, czy orientujecie się może, czy jakieś studio tańca w Warszawie oferuje naukę tzw. tanca uzytkowego?

2

Odp: Studio tańca w Warszawie - gdzie można nauczyć się tańczyć?

Uzytkowego?? Czyli jakiego, bo pierwszy raz spotkałam się w ogole z takim pojęciem…?

3

No takiego, który można wykorzystać na każdej imprezie, czyli jakies podstawowe kroki, które sprawdza się praktycznie przy każdej muzyce. Ja i mój chłopak jesteśmy totalnymi nogami – jakos tak się zlozylo, ze nie mielismy za bardzo okazji do tego, aby nauczyć się gdzies tanczyc, a teraz jak na zlosc sypnelo nam się wesele za weselem i głupio tak nie umiec tanczyc.

4

To fakt, a najgorzej jak ktoś jeszcze poprosi Cie do tanca… ja umieram wtedy ze stresu … sama najchętniej bym zapisala się do takiego studia tańca w Warszawie, bo raczej depcze kapustę niż tancze...

5

No tak to już nie dziwię się, że myślicie o dodatkowym kursie tanca…Ale możecie się zapisac do Centrum Tańca Oll – to bardzo fajne studio tańca w Warszawie.

6

Nie znam

7

Ja również.

8

A ja tak – chodziłam tam na nauke flamenco i salsę. Ale mają tam też taniec użytkowy. Wlasnie zapisałam się na ten kurs. Podsyłam linka http://www.ckit.pl/ Może się przydać. Z tego, co widziałam na ich stronie to ten taniec użytkowy to mieszanka disco, rock’n’rolla, samby i walca angielskiego – czyli generalnie wszystkiego co można wykorzystać praktycznie na każdej imprezie. Osobiście wiec polecam Ci – jeśli maja gdzies was nauczyć tanczyc, to tylko w tym studio tańca w Warszawie wink)) świetni instruktorzy mają tam zajęcia. Mysle, że nie pożałujecie wink

9

No – oby mieli dużo cierpliwości, bo my raczej drewniani jesteśmy w tancu wink

10

Widywałam tam różne drewna wink))), ale jakos dawali sobie z nimi rade instruktorzy wink może nie wszyscy będą od razu tanczyc jak w Dirty Dancing, ale na tyle, żeby dac sobie rade na każdej imprezie i przy różnej muzyce smile

11

Czyli jest dla nas nadzieja smile)))