Temat: Chętnie kupię suszone kwiaty sklep internetowy czy hurtownia, jak myślicie?

Chciałbym kupić suszone kwiaty, zastanawiam się czy lepszy będzie jakiś sklep internetowy czy hurtownia stacjonarna? Macie doświadczenie w zakupach tego typu? Na co zwrócić uwagę, wybierając sklep/hurtownie?

2

Odp: Chętnie kupię suszone kwiaty sklep internetowy czy hurtownia, jak myślicie?

A nie może byś hurtownia internetowa? Tak byłoby najprościej, nie uważasz?

3

Odp: Chętnie kupię suszone kwiaty sklep internetowy czy hurtownia, jak myślicie?

Racja, o tym zupełnie nie pomyślałem. hmm A znasz jakąś dobrą hurtownię w necie?

4

Hej, przypadkiem trafiłam na waszą rozmowę, znam jedną fajna firmę która prowadzi sklep w sieci, tu ich można znaleźć suszegzotyczny.com.pl, dla mnie nei ma lepszego miesca do kupowania suszonych dekoracji, nigdy się na ich ofercie nie zawiodłam.

5

A wiesz, że ja też o tym sklepie myślałem? Też kupuje tam od dawna suszone kwiaty sklep internetowy dla detalistów i hurtowników to znaczy spokojnie kupisz duże ilości kwiatów, roślin. Mi najbardziej pasuje, że jak mam towaru powyżej 200 złotych, to mam darmową przesyłkę. Z przedpłatą oczywiście.

6

Tak, to bardzo wygodne i opłacalne, normalne, że będę u nich kupować skoro zapewniają mi darmowy transport, nie?

7

A możecie mi napisać coś więcej o tym sklepie napisać? Jakieś szczegóły? Od dawna jest czy coś?

8

No słuchaj, firma jak firma, porządna jest, ma ładne i niedrogie suszone kwiaty sklep internetowy zresztą też niczego sobie, dobrze zaprojektowany, pod klienta, żeby mu wygodniej zakupy się robiło. https://www.suszegzotyczny.com.pl/pl/i/ … -firmie/16 tu masz info o firmie, poczytaj sobie, co się będę produkować, jak wszystko jest zapisane. Dla mnie jest w porządku, warto u nich kupować.

9

Ja tam też nie miałam żadnych zastrzeżeń, dla mnie też są spoko. Doceniam zwłaszcza różnorodność w ofercie, nieczęsto się ją spotyka w hurtowniach tego typu.

10

Czyli można im zaufać?

11

Ani razu się nie przejechałem. Wszystko na czas zawsze, porządnie rozliczone.

12

A przesyłki – dobrze zabezpieczone? Wiecie, chodzi o delikatny towar, trzeba umieć go uszykować do transportu.

13

Nigdy nic się nie uszkodziło, wszystko było do tej pory ok. Nawet nie myślałam że coś może być nie tak. wink