1

Temat: Szukam dobrych sprzętów dla osób niepełnosprawnych.

Cześć, może będzie ktoś umiał mi pomóc, szukam jakiś dobrych sprzętów dla osób niepełnosprawnych, mam ciocię, którą się opiekuję, ma problemy z chodzeniem, chciałabym jej jakoś ulżyć. Co kupić, gdzie?

2

Odp: Szukam dobrych sprzętów dla osób niepełnosprawnych.

Cześć, no bardzo współczuje cioci, tobie też, bo wiem jak to jest opiekowac się osobą z problemami w chodzeniu. A co dokładnie jej jest? Chodzi w ogóle jakoś?

3

Tak, ale z wielkim trudem, boje się że będzie tracic równowagę i się połąmie. Myślałam o jakimś balkoniku, przy nim dałaby rade chodzić po mieszkaniu, sama zresztą nie wychodzi poza dom.

4

Hej, mogę ci polecić jedno miejsce w sieci, ja tam kupowałem dla ojca łóżko rehabilitacyjne, ale balkoniki chyba też mieli, zajrzyj sobie do takiego sklepu Mazamed, byłem bardzo zadowolony z obsługi, łóżko jest super i świetnie się spisuje, dlategoo sądzę, zę produkty mają tam bardzo dobrej jakości. Zerknij sobie, polecam z czystym sumieniem.

5

Balkonik to swoją drogą, ale warto byłoby jeszcze zainwestować w jakieś inne bajery, np. poręcze w łazience, u mnie są takie do pomocy przy wstawaniu z wc, jeszcze pod prysznicem mam zainstalowane. Pomyśł o tym, bo to bardzo ułatwia życie i zapewnia jakieś dodatkowe bezpieczeństwo, oparcie.

6

Pod prysznic to planowałam kupić specjalne siedzisko albo krzesło, są takie stabilne siedziska, nie? Widziałam gdzieś takie do postawienia na podłodze prysznica – albo do przykręcenia do ściany.

7

Zgadza się, jest tego pełno, w Mazamed też coś mi tam mignęło, zobacz sobie, może akurat przypadnie ci do gustu.

8

No dziękuję, sprawdzę na pewno ten sklep. Muszę w końcu coś kupić, żeby cioci zapewnić bezpieczeństwo. Niełatwo jest być tal schorowanym. sad

9

Masz rację, to paskudne, co się dzieje z ciałem człowieka. Dobrze, że są udogodnienia, że łatwiej jest opiekować się takimi osobami.

10

Właśnie, bez tych pomocy byłoby cieżko. hmm