1

Temat: Protetyka stomatologiczna w Warszawie – ktoś korzystał?

Witam wszystkich forumowiczów. Tak jak kobiety makijażem poprawiają urodę, tak ja za pomocą leczenia protetycznego chciałbym poprawić stan swoich zębów. Na tę chwilę – nie mogę szczerze powiedzieć, iż można się zakochać w moim uśmiechu. Chciałbym zainwestować w jakieś protezy, korony – zresztą nie znam się na tym. Szukam dentysty, który sam dobierze mi odpowiednie, najlepsze wypełnienie brakujących zębów.

2

Odp: Protetyka stomatologiczna w Warszawie – ktoś korzystał?

Ciesz się, że potrzebujesz tylko wypełnienia brakujących zębów, ja musiałem się zdecydować na całościową, sztuczną szczękę. Oprócz mojej żony, nikt o tym nie wie. Nie uważam, że jest to coś wstydliwego, w końcu ludzka rzecz, no ale żałuję że nie dbałem lepiej o zęby za młodu.

3

A jesteś zadowolony z jakości tej protezy zębów?

4

Jestem bardzo zadowolony, ponadto proteza wygląda naprawdę naturalnie, realistycznie, gdybym zachorował na jakiś zanik pamięci to myślałbym, ze te genialne, białe zęby wynikają z mojej natury. Proteza też nie przeszkadza mi przy jedzeniu, generalnie nie mam z  nią większych problemów. W dodatku uważam, że skoro lekarz poradził sobie znakomicie z całościową protezą, to z wypełnieniem w postaci koron tym bardziej sobie poradzi. Moim zdaniem świetnie działa tu protetyka stomatologiczna Warszawa powinna być dumna z obecności takich dobrych lekarzy. Na stronie: http://www.dental-gallery.pl/protetyka.html znajdziesz więcej informacji.

5

Moją uwagę zwrócił także atrakcyjny cennik usług w ramach protetyki stomatologicznej. Słyszałem o kosmicznych kwotach za protezy, tymczasem ja za korony nie zapłaciłem jakoś bardzo dużo. To wręcz dużo niższa kwota niż ta, którą podawali moi koledzy.

6

Kobiety też poprawiają sobie stan zębów poprzez licówki i korony, nie oszukujmy się. Ja na przykład jestem obecnie naprawdę zadowolona z moich zębów, warto było zainwestować w wypełnienia. Ważne, aby były dobrej jakości, gabinet dental-gallery.pl w 100% spełnia to wymaganie.