Temat: Jaki smoczek do butelki najlepiej wybrać?

Na razie karmię dziecko piersią ale już zaczynam rozglądać się za butelką i smoczkiem i widze że jest tego tak dużo że nie wiem co wybrać

2

Odp: Jaki smoczek do butelki najlepiej wybrać?

Ta kwestia wymaga większego zgłębienia smile bo wybór smoczka zalezy na przykład od tego czym będziesz karmić dziecko, na przykład czy będzie to mleko czy już może kaszki itp. można też wybierać wśród różnych materiałów z jakich wykonuje się smoczki i kształtów. Generalnie jednak w dzisiejszych czasach są to bardzo dobre produkty i każdy z rodzajow smoczków ma wiele zalet

3

Ale dalej nie wiem co wybrać sad

4

Możesz też poradzic się pediatry bo na przykład są specjalne smoczki antykolkowe… zajrzyj najlepiej tutaj https://wyprawkowy.pl/smoczki-do-butelek-41 i poczytaj sobie opisy różnych rodzajów smoczków. Tak łatwiej ci będzie dopasować konkretny produkt do twoich potrzeb. A raczej potrzeb twojego dziecka

5

No właśnie, podstawa to zapoznać się z rodzajami smoczków. Ja też nie sądziłam jak zaczynałam karmić że jest ich tyle wariantów smile ale jak się pozna to od razu wiadomo co jest potrzebne.