Temat: Znacie dobry sklep erotyczny?

Cześć, kochani jestem zestresowany i przemęczony, a moje życie intymne szwankuje. Znacie może jakiś dobry sklep erotyczny z ciekawymi zabawkami erotycznymi, afrodyzjakami i innymi preparatami na poprawę libido itp. Byłbym wdzięczny za poważne odpowiedzi.

2

Odp: Znacie dobry sklep erotyczny?

Wszystko zależy od tego, ile masz lat, bo w pewnym wieku panowie to juz muszą na siebie uważac a zwłaszcza na to co zażywają, żeby im pompka nie wysiadła chachacha:D

3

Źle zrozumiałeś, kolega nie mysli o niebieskich tabletkach, tylko o naturalnych sposobach zwiększenia libido naturalnymi środkami na potencję. Moge polecić Ci świetnie zaopatrzony sklep erotyczny, który współpracuje z czołowymi producentami najwyższej jakości gadżetów erotycznych i preparatów na zwiększenie erekcji. Na https://intymnosc.pl/ mozesz zapoznac się z ofertą sklepu i z jego atrakcyjnymi cenami.

4

Dzieki a czy w razie zamówienia moge liczyc na pełna dyskrtecje, bo troche się krepuje?

5

Jak najbardziej, w sklepie tym pracują sami profesjonaliści, nie musisz się martwic ze listonosz czy sąsiedzi będą wiedzieli co za paczka do Ciebie przyszła. Paczka jest dobrze zapakowana i nie ma na niej żadnego elementu który by wskazywał na jej zawartość, a poza tym mozesz zamówić odbiór w paczkomacie i wtedy otrzymasz SMSa i odbierasz paczke osobiście.

6

Wszedłem tutaj przypadkiem ale skorzystam i zdam pytanie, czy są w tym sklepie jakieś interesujące i fantazyjne gadżety dla par?

7

Dobrze trafiłeś, jeśli myslisz o fantazyjnych gadżetach dla par to polecam Ci Inspektora Gadgeta, to najnowszej generacji gadżet erotyczny zarówno dla pań jak i panów, skutecznie wydłuża czas stosunku, wykonany jest z najdelikatniejszego silikonu, można go uzywać na palcu, na penisie i na wibratorze.

8

Ja i moja partnerka ostatnio zażywamy afrodyzjaki Love Drops Dirty Dancing, świetnie na nas działa, mamy większą ochote na seks i nasze doznania są o wiele intensywniejsze niż wcześniej, kiedy nic nie stosowaliśmy, i nie mam już stanów depresyjnych, koniecznie musisz to wypróbowac.

9

Wielkie dzieki, mysle ze cos wybiore, az głowa boli od tylu róznych zabawek erotycznych, afrodyzjaków, feromonów i lubrykantów. Do usłyszenia!