Temat: Pilnie potrzebny projektant wnętrz w Krakowie!

Witam wszystkich forumowiczów, pilnie poszukuję architekta wnętrz w Krakowie, ewentualnie w okolicach. Czego oczekuję od architekta wnętrz? Przede wszystkim kreatywności. Ostatnio jestem zafascynowana modernistycznym stylem i oczekuję, że architekt zaprojektuje moje mieszkanie w bardzo modnym, nowoczesnym stylu. Chcę zlecić zaprojektowanie całego mieszkania, a nie poszczególnych pokoi.

2

Odp: Pilnie potrzebny projektant wnętrz w Krakowie!

Niedawno byłam w podobnej sytuacji, jak Ty. Zdecydowałam się na skorzystanie z oferty profesjonalnego biura. Jeśli potrzebny Ci projektant wnętrz Kraków nie każe Ci szukać zbyt długo. Wejdź na stronę internetową: http://marengo-architektura.com/oferta/ aby zapoznać się z bogatą ofertą aranżacji wnętrz. Oferta na pewno przypadnie Ci do gustu, ponieważ architekci realizują przeróżne projekty zgodnie z oczekiwaniami klientów.

3

Widzę, że łączy nas zamiłowanie do nowoczesnego stylu. Ja także zamówiłam zaprojektowanie mieszkania w stylu nowoczesnym, ponieważ dotychczas mieszkałam dosyć skromnie. Teraz znajomi mi wręcz zazdroszczą, sama sobie zazdroszczę, że mogę mieszkać w takim pięknym mieszkaniu. Z całego serca polecam usługi architektów wnętrz w tej firmie.

4

Ja mam sypialnię urządzoną w stylu nowoczesnym i tak bardzo mi się to podoba, że rozważam remont w pozostałych pokojach. Wówczas na pewno skorzystam z propozycji biura i zlecę im zaprojektowanie całego mieszkania w stylu nowoczesnym. Już nie mogę się doczekać!

5

Dziękuję Wam dziewczyny, właśnie czegoś takiego szukałam! Na pewno skorzystam z ofert tego biura architektonicznego. Macie rację, robi wrażenie.