Temat: Projektowanie stoisk targowych – samodzielnie czy z projektantem?

Tak się zastanawiam z moimi współpracownikami, czy do postawienia stanowiska targowego wystarczy nam wewnętrzna praca projektowa czy lepiej jest zatrudnić fachowca, który kompleksowo zajmuje się i projektem i samą budową stanowiska. Jak się domyślacie nie chcemy wysdawać na ten celu fortuny...

2

Odp: Projektowanie stoisk targowych – samodzielnie czy z projektantem?

Witam koleżankę, jako praktyk w tej kwestii powiem Ci tylko tyle, że samodzielne projektowanie jest dobre na stanowisko na targu miejskim, a nie na poważnych targach. Ja już dawno wyleczyłem się z samodzielności, bo już raz zaliczyłem wpadkę...Stanowisko zaprojektowane samodzielnie rozsypało się w trakcie targów... Całe szczęście, że było to w nocy i rano mieliśmy jeszcze czas na drobne naprawy smile))

3

Hehe, no nieźle, dobrze, że nikomu nic się nie stało, ale jakoś sobie nie mogę wyobrazić, że spotyka to mnie...W sumie to nie muszę sobie wyobrażać, bo ja akurat korzystam w tej kwestii z usług najlepszej firmy na rynku zabudów targowych...

4

No to jak korzystasz, to może napisz co to za firma, bo pewnie nie tylko ja jestem chętna do tego, żeby całość porónać sobie choćby pod względem cenowym...

5

No dobra, pewnie. Zajrzyj sobie tutaj http://versus-targi.pl/projekty/ i zobacz jak wygląda profesjonalne projektowanie stoisk targowych...Jeśli myślisz, że za taką usługę zapłacisz dużo, to jesteś w dużym błędzie, bo faktycznie to najtańśza irma, jaka na rynku funkcjonuje. To w połączeniu z jakością nie daje dużego wyboru. Trzeba ich po prostu wynająć...

6

Rzadko się słyszy, że ktoś tak profesjoanlnie działa w swojej branży, ale tutaj akurat to szczera prawda...Nie ma się co bawić w samodzielnie projektowanie jak można to zrobić szybko poprzez zamóienie usługi i szybką realizację. Dla przedsiębiorców czas to zawsze pieniądz smile))

7

A to akurat nie tylko w przypadku przedsiębiorców takie prawdy mają swoją rację bytu... W życiu prywatnym też tak jest, przynajmniej u mnie smile))