Temat: Najtańszy wynajem samochodów w Środzie Wlkp poszukiwany!

Cześć, mieszkam zagranicą i co jakiś czas wracam do Polski, na 3 tygodnie do miesiąca, wynajmowałam samochód ze sprawdzonej wypożyczalni, ale niestety, już jej nie ma, dlatego jestem zmuszona poszukać czegoś nowego, interesuje mnie tani wynajem samochodów w Środzie Wielkopolskiej, ktoś słyszał o wypożyczalni godnej polecenia?

2

Odp: Najtańszy wynajem samochodów w Środzie Wlkp poszukiwany!

nie jestem przekonany czy w szukaniu wypożyczalni samochodów wypada kierować się tym, że jest tanio, mogą mieć albo słabe samochody albo jakieś haczyki w umowie, lepiej trochę więcej zapłacić i mieć spokój, niż później jakieś kłopoty

3

wiele lat wynajmowałam samochód z taniej wypożyczalni i nigdy nie miałam żadnych problemów, to, że coś jest tanie nie znaczy, że jest słabe i złe

4

również często muszę korzystać z usług wypożyczalni samochodów, ostatnio zacząłem korzystać z jednej i muszę przyznać, że są godni polecenia, duża flota samochodów i atrakcyjne ceny, chyba najlepsze tu w okolicy

5

a możesz podać jakieś informacje na temat tej wypożyczalni?

6

jasne, tutaj masz ich stronę http://torcar24.pl/aktualnosci/n/wypozy … olska.html, na której znajdziesz wszystkie potrzebne informacje, jak już mówiłem mają dużą flotę samochodów – różne klasy, więc sama wybierasz jakiego samochodu potrzebujesz, dodatkowo każdy samochód jest po przeglądzie technicznym, więc jest bezpieczny, komfortowo wyposażony i zadbany, to zdecydowanie najlepszy wynajem samochodów w Środzie Wlkp

7

to prawda, sama miałam okazję korzystać z usług tej wypożyczalni i jestem bardzo zadowolona, obsługa bardzo miła, zawsze doradzą jak się czegoś nie wie, samochody zadbane, czyste, obok wybranych modeli masz od razu podane ceny za wynajem, co bardzo ułatwia podjęcie decyzji, no i samochód trafia do ciebie bardzo szybko

8

a jak wygląda sprawa z rezerwacją, ktoś się orientuje?

9

rezerwacja wygląda u nich bardzo prosto, wchodzisz na stronę, wypełniasz formularz, potem dzwoni do ciebie ich pracownik i omawiacie szczegóły, wiadomo, najlepiej sobie zarezerwować atuo, które już wybrałaś no i wychodzi naprawdę tanio, wybierasz samochód odpowiedni dla twoich potrzeb i preferencji, możesz czasem poszaleć i wynająć coś naprawdę luksusowego, bo wybór mają naprawdę spory