Temat: Szukam bednarki ocynkowanej, co polecacie?

Dzień dobry! Szukam dobrej bednarki ocynkowanej do uziomu fundamentowanego. Bardzo proszę, szybko polećcie jakiś sprawdzony sklep, gdzie zamówię bednarkę! Sprawa pilna, ponieważ za kilka dni zalewają zbrojenia i chciałbym zdążyć big_smile Z góry dziekuje za odpowiedzi!

2

Odp: Szukam bednarki ocynkowanej, co polecacie?

Dzień dob ry, polecam krążki 25 – kilogramowe, są wygodne w rozwijaniu, są mniejsze i jednocześnie nie są takie ciężkie – to bardzo ułatwia rozwijanie. My jak robilismy to pierwszy krazek był 50 kilogramowy, wtedy położenie bednarki bylo prawdziwym utrapieniem. Do łączenia ze zbrojeniem używaliśmy złączy krzyzowych śrub owanych na cztery śruby. Projektant powiedział, że nie muszą byc spawane, więc założyliśmy te złącza. W miejscach łączenia bednarki przewierciliśmy oba końce i skręciliśmy dwoma śrubami 8 i połączenie posmarowaliśmy smarem, aby nie skorodowały. Pamiętaj o tym, żeby trzymało długie, długie lata

3

Witaj, ja korzystałem z usług tego sklepu http://sklep.metalzbyt.com.pl/262-bednarka, towar został dostarczony na budowę bez żadnego opóźnienia, w ciągu doby. Kupuję u nich już regularnie, bo w jednym miejscu masz wszystko, czego potrzeba do zrobienia uziomu,. Polecam

4

Witam, witam. Przed zakupem sprawdź w projekcie w jakimrozmiarze powinna być bednarka, bo podobno powinno się kłaść tę grubszą ze wględu na lepsze odprowadzenie ładunków.

5

No w projekcie mam 30x4 mm, chociaż kolega mówił mi, że niby 25x4 w zupełności wystarczy... to prawda?

6

W sumie, to może byc, 25x4 moze wystarczyc.

7

Dzięki!!