Temat: Dobrej jakości drewniane place zabaw dla dzieci

Czy ktoś z was może zna firmę, która produkuje dobrej jakości place zabaw dla dzieci? Ważne żeby były drewniane, bo wiem że często też są takie place zabaw produkowane z plastiku czy innych tworzyw sztucznych, ale tego wolałbym uniknąć.

2

Odp: Dobrej jakości drewniane place zabaw dla dzieci

I słusznie, bo drewniane place zabaw są o wiele trwalsze na różne uszkodzenia i o wiele bardziej warte swojej ceny niż te plastikowe. Poza tym ja też jakoś wolę mieć świadomość, że dzieciaki bawią się na świeżym powietrzy korzystając z bardziej naturalnych zabawek, takich jak właśnie drewniana konstrukcja placu zabaw. No i wydaje mi się, że to o wiele bardziej bezpieczne niż te plastikowe rzeczy wszystkie…

3

też jestem tego zdania, uważam, że drewno dobrze zakonserwowane i zaimpregnowane będzie o wiele lepszym wyborem niż plastik.

4

Macie panowie słuszności i rację w stu procentach. A jeśli chodzi o firmę, która produkuje tego typu place zabaw dla dzieci to polecam Wam zajrzeć tutaj: http://www.winnetoo.pl/. To naprawdę dobra i sprawdzona firma, która produkuje bardzo ładne i wytrzymale place zabaw dla dzieci drewniane. Mają duży wybór różnych modeli i zestawów, które można wybrać gotowe lub kompletować z jakiś różnych elementów.

5

O, dziękuję Ci bardzo za te namiary, rzeczywiście widzę, że mają bardzo szeroką ofertę.