Temat: Podatki w podmiotach powiązanych

Witam serdecznie. Moja spółka działa na zasadzie tak zwanych podmiotów powiązanych. Dowiedziałem się kilka dni temu, że trzeba w przypadku takich tranzakcji, które my wykonujemy płacić jakieś podatki. Ja się na tym nie znam ale może ktoś z was tutaj zgromadzonych tak?

2

Odp: Podatki w podmiotach powiązanych

Witaj. No ja się trochę znam. I tak rzeczywiście jest, że od pewnych trzeba zacząć płacić podatki, bo inaczej będą problemy. Jak chcesz wiedzieć więcej to się kontaktuj z tpmpoland.pl i oni Ci udzielą bez problemu wszelkich informacji, które Cię będą interesowały

3

Ja od razu może rzucę linkiem do strony http://www.tpmpoland.pl/ceny-transferow … -powiazane no bo tutaj to od razu są informacje dotyczące tych podmiotów powiązanych i niczego nie trzeba tam na stronie szukać. To jest rzeczywiście taka kwestia, która musi być uregulowana

4

No musi być i właśnie dlatego się za to biorę, żeby mi zaraz jakieś urzędy skarbowe na głowę nie wyszły i nie puściły całej mojej działalności z dymem, bo by trochę kiepsko było stracić to wszystko albo jakieś niebotyczne kary płacić

5

No to dobrze, że się za to wziąłeś. Ta firma na pewno Ci pomoże z tymi podmiotami powiązanymi. Dowiesz się od nich co i jak i będzie Ci o wiele łatwiej się tym wszystkim zajmować. wink