1

Temat: Firmowe wizytówki – gdzie je wyrobić?

Siema, ruszyłem wlasnie ze swoja firma. Chciałbym wyrobić sobie wizytówki. I stad moje pytanie – co warto na nich umiescic, czy je sami projektowaliscie, czy ktoś wam to robi i gdzie drukowaliście. Licze, ze pomożecie młodszemu koledze przedsiębiorcy wink))

2

Odp: Firmowe wizytówki – gdzie je wyrobić?

No to czesc kolego młodszy przedsiębiorco wink) wizytówki to wazna rzecz, bo wiadomo, że jakos musisz zaistnieć w branzy – poza reklama oczywiscie. Na moich jest nazwa firmy, NIP i dane kontaktowe. Dalem to do zaprojektowania i druku firmie, ale niestety nie mam pamięci do nazw i już teraz nie pamietac jak się nazywala… musiałby gdzies odgrzebać ich wizytowke.

3

Ja na moja jeszcze dodatkowo wrzuciłam haslo reklamowe, które mam i krótki wypis usług, które świadczą. Tez nie brałam się sama za projektowanie, tylko zleciłam fachowcom. Znalazlam w sieci firmę spod Poznania, która nazywa się Akcygraf. Tu podsyłam Ci linka do zakładki z wizytówkami: http://www.studio.akcygraf.pl/wizyt%C3%B3wki. Mają różne wykrojniki, czyli formaty. Ja sobie wzielam akurat ten 90 mm x 100 mm. Efekt wyszedł super smile

4

To mówisz, ze haslo reklamowe tez można zamieścić?

5

Powiem Ci tak – chciałam maksymalnie wykorzystać moja wizytowke do celów reklamowych. Nie mam na razie srodków, żeby zainwestować w jakas wieksza kampanie, wiec stwierdziłam, ze wlasnie taka opcja będzie super. I tak place i tak – wiec ode mnie tylko zależy, co na nich będzie.

6

wiesz, w sumie mnie ta twoja argumentacja przekonuje. Ja tez dopiero zaczynam w biznesie, wiec nie mam nawet z czego zaszaleć na inna forme reklamy. Wizytówki uznałem poki co za najwazniejsza inwestycje marketingową.

7

Wlasnie mnie też natchnęliście smile Mnie również możecie powitać w grupie swiezo upieczonych przedsiebiorcow. Oczywiście podobnie jak kolega – uznałam, ze wizytówki to podstawa. Ale w sumie nie pomyslalam o tym, ze można je także w ten sposób zagospodarować.